نجات

نجات

تجربه من در ترک ترامادول

چطور ترک کردم


یه روز داخل تاکسی نشسته بودم داشتم میومدم سمت خونه تاکسی تو ترافیک گیر کرد به سمت راست خودم یه نگاهی انداختم متوجه یه بیلبرد تبلیغاتی شدم که روش نوشته بود که (ما راهی را پیدا کردیم که بدون مصرف مواد مخدر هم میشود زندگی کرد و این راه را به رایگان در اختیار شما میگذاریم) اولش فکر کردم کلاهبرداریه ولی با خودم گفتم نوشته رایگان، این رایگان بودنش به امتحانش می ارزه حتما یه چیزی است بادید امتحانش کنم.

و اینطوری شد که روز بعد بر گشتم و آدرس روی بیلبرد رو یاد داشت کردم و رفتم از طریق اینترنت آدرسش رو پیدا کردم و رفتم اونجا. اونجا بود متوجه شدم این یه انجمنه به اسم na یا انجمن معتادین گمنام. باورش سخت بود ولی تونستم نود روز پاک بمونم ولی متاسفانه بعد نود روز وسوسه اومد سراغم و دوبار ترامادول مصرف کردم آره در کمال ناباوری مواد زدم.

یادمه بعدش حسابی پشیمون شدم اما چه سود .بعد یه مدت دوباره تصمیم گرفتم برگردم به جلسات، چون به تجربه فهمیدم اعتیاد یه عادت فوق العاده قدرتمنده که فرد معتاد دست خودش نیست ناخودآگاه به سمت اعتیاد میره.

برای همین با ید از جایی کمک میگرفتم این شد که دوباره برگشتم جلسات و اینبار تنها به جلسات اکتفا نکردم چون میدونستم به تنهایی جواب نمیده. در پست بعدی خودم دقیقا توضیح خواهم داد که چطور تونستم به اعتیادم غلبه کنم و برای همیشه از شرش راحت بشم.نظرات شما عزیزان:

نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:

نویسنده: علی ׀ تاریخ: دو شنبه 12 اسفند 1398برچسب:ترک اعتیاد, ترک ترامادول, درمان اعتیاد به ترامادول, تجربه من در ترک ترامادول, روش آسان ترک ترامادول, ترک بدون درد ترامادول, قرص ترامادول, ׀ موضوع: <-CategoryName-> ׀

CopyRight| 2009 , alizk7.LoxBlog.Com , All Rights Reserved
Powered By LoxBlog.Com | Template By:
NazTarin.Com