نجات
تجربه من در ترک ترامادول 
قالب وبلاگ موبایل و کامپیوتر
نويسندگان
لینک دوستان

تبادل لینک هوشمند

برای تبادل لینک ابتدا ما را با عنوان تجربه من در ترک ترامادول و آدرس alizk7.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

لینک های ویژه
پيوندهای روزانه

بعد مدتی فهمیدم دیگر نمیتونم به مصرف ترامادول ادامه بدم به فکر این افتادم که بزارم کنار اما غافل از اینکه ترک ترامادول یا هر ماده مخدری به این راحتی ها نیست. چندین بار اقدام به ترک کردم و بعد از یه هفته دوباره زدم و با هربار ترک و مصرف مجدد باورم رو نسبت به خودم از دست میدادم.

تا جایی که بیماری اعتیاد باعث شد شهر خودم رو ترک کنم به این امید که شاید در شهر دیگری بتونم بر اعتیادم غلبه کنم‌ برای همین به شهریار تهران نقل مکان کردم . متاسفانه در این شهر جدید نه تنها مصرفم کمتر نشد بلکه دوز مصرفیم رفت بالا اینبار اوضاع من خیلی بدتر از قبل شده بود. یادمه وقتی میخوابیدم فکر میکردم دیگه بیدار نمیشم. کاملا تسلیم اعتیادم شده بودم فکر میکردم بالاخره منو میکشه

تشنج میکردم و سر از بیمارستان در می آوردم دیگه امیدم رو از دست داده بودم راهای مختلف ترک اعتیاد رو تجربه کردم ولی جواب نداد. نمیدونستم دقیقا کجای کار من ایراد داره که بعد ترک دوباره میزنم. میدونستم اگه اینجوری ادامه بدم مرگم حتمیه چون دو نفر در همسایگی من بر اثر مصرف قرص ترامادول مردن اصلا دلم نمیخواست نفر سوم باشم. اون زمان یادمه فقط دعا میکردم که مرگم بر اثر مصرف مواد مخدر نباشه حاضر بودم به هر طریقی بمیرم الا مرگ بر اثر مصرف مواد مخدر

برای تبادل تجربه به کانال تلگرام ما بپیوندید

من در شهری به دنیا اومدم که معدن مواد مخدر بود ولی هیچ وقت فکر مصرف مواد مخدر رو نمیکردم حتی به ذهنم خطور نمیکرد. که یه روزی مواد مصرف کنم .من در خانواده ای بزرگ شده بودم که حتی یه نفرم تو خانواده ما سیگار نمیکشید چه برسه مصرف مواد مخدر. همیشه اعتیاد از نظر من مصرف تریاک شیشه و این قبیل چیزها بود هیچوقت فکر نمیکردم از طریق یه قرص گرفتار اعتیاد شوم .

اولین تجربه مصرف من بر میگرده به زمانی که یکی از دوستانم به پیشنهاد مصرف ترامادول رو داد اون موقع واقعا نمیدونستم که ترامادول اصلا چی است. اگر به عقب برمیگشتم هرگز با چنین اشخاصی دوست نمیشدم چون واقعا فریبم داد برام از خوبیهای قرص ترامادول گفت هیچوقت بهم نگفت که این قرص یک مواد مخدر فوق العاده خطرناک و کاملا مرگباره بلکه برعکس میگفت هر زمان بخواهی میزاری کنار بدون هیچ درد و ناراحتی خیلی راحت ترک میشه.

اینطوری شد که برای اولین بار مصرف کردم یادمه اون زمان فکر میکردم مردم دیوونه ان که چنین چیزی رو مصرف نمیکنند. غافل از از اینکه درواقع دیوونه واقعی خودم بودم چون یک هفته بعد یه شب که قرص ترامادول نداشتم نیمه های شب درد فوق العاده شدیدی رو در بدنم احساس کردم مخصوصا در دستها و وپاهام واقعا درد کشنده ای بود. تازه اون شب بود فهمیدم چه غلطی کردم ولی ایکاش اون درد و رنج خماری باعث میشد که دیگر هیچوقت مصرف نکنم ولی اینطور نشد چراکه به قول معروف باید سرم به سنگ میخورد تا آدم بشم

سلام من علی هستم 31 سال سن دارم و 9 سال درگیر مصرف ترامادول بودم و این یعنی 9 سال از بهترین روزهای عمرم رو درگیر مصرف قرص ترامادول بودم که خیلی برام گرون تموم شد گرونتر از اونچیزی که فکرش رو بکنید.

باید بگم من دکتر یا متخصص ترک اعتیاد نیستم من یه معتاد سابق قرص ترامادول هستم که این قرص رو بهتر از هرکسی میشناسم چون با تمام وجودم دردها رنجها و بدبختیهای این قرص رو تجربه کردم و بهایی سنگینی رو پرداختم که بوقتش مفصل درموردش خواهم نوشت.

اما هدفم از ایجاد این وبلاگ اینه که بتونم با در اختیار گذاشتن تجربه خودم در ترک ترامادول به دیگر هموطنان خودم که در گیر اعتیاد به این و قرص هستند کمک کنم و این دینی که به گردنم هست رو ادا کنم به امید روزی که دیگر هیچکس طعم اعتیاد رو نچشد.

[ شنبه 10 اسفند 1398برچسب:ترک اعتیاد, ترک ترامادول, درمان اعتیاد به ترامادول, , ] [ 10:16 ] [ علی ]
.: Weblog Themes By Bia2 Skin :.

درباره وبلاگ

به وبلاگ من خوش آمدید
آرشيو مطالب
طراح قالب
امکانات وب

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 30
بازدید دیروز : 5
بازدید هفته : 87
بازدید ماه : 80
بازدید کل : 106
تعداد مطالب : 13
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1